ŠKODA LAAGRI 4:18:4 Triatlon – TALLINN 2020

12. märts 2020


Toimumise aeg: 6. september 2020
Toimumiskoht: Harku järve ümbrus, Tallinn
Võistluse korraldaja: MTÜ Sportlik Eesti
Peakorraldaja: Ain-Alar Juhanson, tel: +372 53338272, e-mail: ain@trismile.ee
Peakohtunik: Eero Raudsepp, tel: +372 56473479, e-mail:  eero.raudsepp@triatlon.ee

KÕIKIDELE ŠKODA LAAGRI KLIENTIDELE KEHTIB SOODUSKOODIGA REGISTREERIMISEL SOODUSHIND!

NB! SOODUSKOODE SAAB KÜSIDA ŠKODA LAAGRI ESINDUSE INFOLETIST!

SOETADES AUTO KUNI 31. AUGUSTINI ŠKODA LAAGRI ESINDUSEST ON PÄÄSE 4:18:4 – TALLINNA RAHVATRIATLONILE TASUTA!

Sooduskoodiga on üritusel individuaalvõistlejate osalemise hind 30€ ning võistkonnaga osalemise hind 55€.

Juhendi läbilugemisel palume lisaks pöörata tähelepanu ka Kultuuriministeeriumi juhisega võistluste korraldamiseks SIIN.

Distants

400 m ujumist, 18 km ratast, 4 km jooksu.

NB! Nakkusohu vähendamiseks on võistluse kõikidel distantsidel jooksev start, täpsemad stardiaegade vahemikud selguvad enne võistlust ning sõltuvad osalejate arvust! Samuti määratakse kindlaks täpsed stardimaterjalide väljastamise ajad!

09:00-10:45Stardimaterjalide väljastamine ja kohapeal registreerimine
10:00-10:45Vahetusala avatud varustuse kontrolliks
11:00START
12:30-13:15Vahetusala avatud varustuse äraviimiseks
13:00Finiši sulgemine
13:15Auhindade loosimine

Vanusepiirangud
Nii individuaal- kui võistkonnavõistluse starti lubatakse võistlejaid, kes on sündinud 2006. a. ja varem. Alaealistel on vajalik lapsevanema/eestkostja nõusolek.

Registreerimine ja osavõtumaksud

Škoda Laagri 4:18:4 Tallinna Triatlonile saab registreerida internetis www.trismile.ee kuni 31. augustini 2020. Kohapeal registreerimist ei toimu.

Stardimaterjalide kättesaamisel on võistlejatel kohustuslik esitada isikut tõendav pildiga dokument. Osaleja (alaealise puhul lapsevanem/eestkostja) on kohustatud registreerimisel nõustuma võistluse üldtingimuste ja vastutuse kokkuleppega. Osaluse edasiandmine kellelegi teisele ei ole lubatud. Korraldaja jätab endale õiguse keelduda võistleja registreerimisest, kui ta peab seda kohaseks. Sündmuse ärajäämisel korraldajatest mitteolenevatel põhjustel (force majeure) osavõtumaksu ei tagastata.

Škoda Laagri 4:18:4 Tallinna Triatloni osavõtumaks sisaldab:

  • professionaalset korraldust MTÜ Sportlik Eesti poolt
  • ujumismütsi
  • finišeerija medalit
  • finišeerija T-särki
  • osalemist auhindade loosimisel
  • diplomit (elektrooniliselt allalaaditav)
Škoda Laagri 4:18:4 Tallinna Triatlon (0,4+18+4) Kuni 31.08
Individuaalvõistlejad 45€
Võistkonnad 75€

Osavõtja on registreeritud võistlusele alles siis, kui on tasutud osavõtumaks. Maksmise aeg (mitte registreerimise aeg) on aluseks osavõtumaksu arvutamisel.

Registreerudes kinnitab osaleja (alaealise puhul lapsevanem/eestkostja), et vastutab ise oma (lapse/eestkostetava) tervisliku seisundi eest ning nõustub, et korraldaja ei vastuta osavõtjale tekkinud tervisekahjude ja isikliku vara purunemise või kadumise eest.

Võistlusreeglid

Tegu on džentelmenide ja daamide võistlusega, kus võisteldakse aususe põhimõttel.

Ujumisdistantsi ajal on kohustuslik kanda korraldaja poolt antud ujumismütsi. Rattasõidu ajal on jalgrattakiivri kandmine kohustuslik ja tuulessõit on keelatud. Tuulessõidutsoon võistlejate vahel on 10 m. Võistlusrajal kehtivad Eesti liikluseeskirjad.

Infokoosolek

Škoda Laagri 4:18:4 Tallinna Triatloni võistlejate infokoosolek veebi teel üks päev enne võistlust.

Võistlusrada:

Start

Stardiala asub Harku järve rannas. Škoda Laagri 4:18:4 Tallinna Triatlonil on jooksev start, võistleja aeg läheb käima ajavõtumati ületamisel.

Ujumine

Ujumine toimub Harku järves. Ujumiskalipso on soovituslik, kuid võistlemine kalipsodes on keelatud, kui veetemperatuur on võistluspäeval 1h enne starti 22,0°C või rohkem. Võistlejatel tuleb ujuda üks 400 m ring. Ujumisdistantsi ajal on kohustuslik kanda korraldaja poolt antud ujumismütsi.

Ratas

Rattarada koosneb ühest 18 km pikkusest ringist marsruudil Harku järve ümbruses. Tuulessõit on keelatud.

Jooks

Jooksurada kulgeb Harku järve ümbruses.

Vahetusala

Vahetusala asub Harku sõudebaasi alal. Vahetusalasse pääseb ainult võistlusnumbri ettenäitamisel. Vahetusalasse on lubatud ainult võistlejad, kohtunikud ja erilubadega korraldajad.

NB! Oma varustuse toob ja viib startiv sportlane ise, vahetusalasse ei lubata kaasa mitte kedagi (ka mitte lähisugulasi). Ratas, kiiver ja muu varustus tuleb viia varakult vahetusalasse, et võistlejal oleks vajadusel aega varustus reeglitega kooskõlla viia.

Vahetusala turvalisus

Vahetusala on piiratud aiaga. Võistleja peab varustusele järgi tulema ajakavas märgitud ajal. Vahetusalasse jäetud varustus, millele õigeaegselt järele ei ole tuldud, viiakse võistluse infotelki. Võistluse ajal valvavad rattaid võistluse korraldaja poolt volitatud isikud.

Võistkondade teatevahetus

Võistkondade teatevahetus toimub vahetusalas selleks ettenähtud kohas ajavõtukiibi üleandmisega. Kalipsoga ujudes võtab ujuja selle seljast ja alles siis annab kiibi ratturile, kes seejärel liigub rattani ning alustab rattadistantsi. Rattasõidu lõpetades asetab võistleja ratta vahetusalasse ning viib ajavõtukiibi jooksjale, kes ootab ettenähtud kohas.

Toitlustamine

Jooksudistantsil ja finišis pakutakse võistlejatele vett ja isotoonilisi jooke. Ratta- ja ujumisdistantsil toitlustamist ei toimu.

Ajavõtt

Ajavõtukiibid antakse võistlejatele korraldaja poolt ning kogutakse peale võistlust kokku. Kaotatud kiibi eest esitatakse arve (70 eurot) võistlejale. Võistlusrajal on mitu erinevat ajavõtupunkti, et anda igale võistlejale ujumise, ratta ja jooksu vaheaegu, samuti lõpuaega.

Ajalimiit

Finiš suletakse kell 13:00.

Auhindade loosimine

Kõik lõpetajad osalevad auhindade loosimisel.

Meditsiiniline abi

Võistluse korraldaja tagab meditsiinipunkti olemasolu võistluskeskuses võistluse ajal ja samuti vetelpäästjad ujumise ajal.

Kaotatud ja leitud asjad

Leitud asjad kogutakse võistluspäeval kokku võistluse infopunkti. Pärast võistlust saata päringud kaotatud ja leitud asjade kohta e-mailile: info@trismile.ee. Korraldaja hoiustab leitud asju 7 päeva peale võistluse lõppu.

Korraldajal on õigus teha juhendisse muudatusi.