SKO Motors äriklient

Meie soov on teid hästi teenindada, pakkuda kaasaegseid sõidukeid ning lahendusi, mis vastaksid ettevõtte ja töötajate ootustele ning vajadustele. Anname endast parima, et teie ettevõte autopark oleks tipptasemel ning töötajad, kes autodega sõidavad rahulolevad ning muretud.

SKO Motors pakub oma äriklientidele terviklahendust sõidukite hankimisel ja järelteenindamisel. Oleme Teie ettevõttele usaldusväärne ja pikaajaline koostööpartner.

Meie automudelite hulka kuulub 8 erinevat mudelit ning pakume nii bensiini-, diisel-, elektri- kui ka hübriidsõidukeid, mis annab ettevõttele veelgi suurema valikuvõimaluse, olenemata autopargi suurusest.

Miks on Škoda auto ettevõtete seas nii populaarne?

-Škoda on osa euroopa autotootjast Volkswagen AG-st mille tulemusena pakutakse Škoda sõidukitele grupis kasutusel olevaid tipptehnoloogiaid.

-Škoda tehnoloogilised lahendused aitavad kokku hoida autopargi kuludelt ja säästa meie keskkonda.

-Škoda mudelid on ennast aastakümnete jooksul väga hästi tõestanud erinevates valdkondades mobiilsusvajadusi rahuldades. (operatiivteenistused, taksondus, rallisport, erakasutus jne.) Škoda pakub oma klientidele ka Pan-Balti lahendusi üle Škoda diilervõrgu terves Baltikumis, mis annab ettevõtetele parema võimaluse koordineerida asju tsentraalselt ühest riigist.

-Igal kliendil on võimalik endale isikupärane auto komplekteerida just nii nagu nad seda ise vajavad, sõlmida kokkuleppeid suuremateks läbisõitudeks, laiendatud garantiiks, pikemateks perioodideks jne.

-Škoda pakub laia mudelivalikut, mis sisaldab erinevaid veoskeeme ning mootoreid, alustades diiselmootorist lõpetades täiselektrilisega.

-Škoda mudelid hoiavad hästi hinda järelturul ning autovahetus ei too kaasa täiendavaid kulusid.

-Škoda on madalaimate ülalpidamiskuludega automark Eestis (Kantar Emor 2020 Car Brand Health uuringus osalenud inimeste hinnangul).

Võta ühendust ja leiame Sinu ettevõtte vajadusi kõige paremini arvestava lahenduse!

Priit PeetsaluPriit Peetsalu onHover

Priit Peetsalu
Ärikliendihaldur

683 7085