Valik suverehve nüüd kuni -50%

21. märts 2022

Suverehvid peavad autojuhile tagama täpse juhitavuse ning suurepärase pidamise nii märjal kui kuival teekattel. Suverehvid on konstrueeritud tulema toime suuremate kiiruste ning kõrgemate teetemperatuuridega. Erinvalt talverehvidest on suverehvid väiksema turvisemustri sügavusega ,et tagada rehvide suurem stabiilsus ning rehvide veeretakistus on väiksem saavutamaks suurem kütusesäästlikus.

Suverehvidel on kummiosa kokkupuutepind teekattega suurem ja sellepärast on ka oluline ,et suverehv suudaks ära juhtida rehvi ja teekatte vahelt vee ning niiskuse. Suve- ja sügiskuudel on sademete hulk suurem erinevalt teistest aastaaegadest ja just sellepärast on soovituslik suverehvid välja vahetada juba 4mm mustri jääksügavuse juures kuigi lubatud piirmäär on 1,6 mm.

Suverehvid on soovituslikud tingimustes, kus püsiv õhutemperatuur on +7 C  või soojem. Sellistes tingimustes pakuvad suverehvid parimat haardumist nii kuival kui ka märjal pinnasel. Suverehvid on lisaks väiksema veeretakistusega, väga vaiksed, turvalised ja mugavad kasutada.