Uus Škoda Octavia Facelift – TULE PROOVISÕIDULE!

24. mai 2024


Škoda Octavia on olnud pikka aega Škoda enimmüüdud mudel ja on populaarne nii era- kui ka äriklientide seas. Tegemist on suurepärase ja töökindla mudeliga, mis meeldib kõigile, pakkudes täpselt seda, mida Sa vajad.

Octavia peidab endas parimaid omadusi: rohkelt ruumi reisijatele, säästlikud mootorid ja nutikad lahendused, mis teevad reisimise mugavaks nii töistel linnasõitudel kui pikematel automatkadel. Värskelt uuendatud Octavia kannab endas jätkuvalt kõike seda head, mis oli ka eelmise põlvkonna mudelil, kuid uuendused teevad sõidud veelgi mugavamaks, turvalisemaks ja säästlikumaks. Näiteks on nüüd info- ja meelelahutuskeskust võimalik tellida ka täiesti uue mugava kasutajaliidesega ning suure 13“ ekraaniga. II põlvkonna maatriks-LED-esituled valgustavad teed veelgi võimsamalt ja mootorite uuendused vähendavad veelgi kütusekulu. Ka varustustasemete kontseptsioon on muutunud. Seniste varustustaseme asemel on nüüd saadaval Essence ja Selection, mis täiendavad juba tuttavaid versioone -Sportline ja RS.

Esmakordselt Octavial – * tärniga tähistatud

Ökonoomne ja jätkusuutlik

Üks olulisemaid kaalutlusi uue auto valikul on vaieldamatult jõuallikas. Octavia on saadaval mitmes konfiguratsioonis, millele on paigaldatud vaid neljasilindrilised mootorid (bensiin ja diisel). Mudelivärskendusega lisandus valikusse 1,5 TSI mootori teine variant – 110 kW versiooni kõrval on nüüd saadaval ka 85 kW mootor. Mõlemad on saadaval ka DSG-automaatkäigukastiga hübriididena.

Traditsiooniliselt ökonoomsete ja populaarsete mootorite valikut täiendab 2.0 TDI diiselmootor, mille võimsus on kas 85 või 110 kW. 2025. aasta jõuab ostjateni nelikveoga 150 kW võimsusega 2.0 TSI bensiinimootor. Sportlik Octavia RS on saadaval kõige võimsama konfiguratsiooniga, mis koosneb 195 kW 2.0 TSI mootorist (15 kW rohkem) ja DSG-automaatkäigukastist.

Lühidalt öeldes on midagi kõigile, sealhulgas ettevõtetele, kes soovivad olla keskkonnasäästlikud. Selles osas on veel üheks tervitatavaks arenguks mudeli suurem tähelepanu jätkusuutlikkusele. Üha enam kasutatakse taaskasutusmaterjale. Võtame näiteks ikoonilise jääkaabitsa ja ukses paikneva käepärase vihmavarju. Suite-interjööris kasutatav nahk on pargitud keskkonnasõbralikul moel, kus parkimiseks kasutatakse kohviubade kestasid.

✅ Octavia hind alates 22 400 €, Octavia Combi hind alates 23 350€.
✅ Valikus on nii bensiini- kui ka diiselmootorid, samuti ka madala CO2 heitmega kerghübriidid.
✅ Automaatkäigukastiga 85kW ja 110kW bensiinimootorid on varustatud kerghübriidajamiga, 2024 aasta kolmandas kvartalis lisandub RS mudel, millel on 195kW bensiinimootor ja alati automaatkäigukast. 2025 esimeses kvartalis lisandub valikusse ka 150kW bensiinimootor.
✅ Diiselmootorite valikus on 85kW ja 110kW mootorid, millest võimsam on alati automaatkäigukastiga ja 85kW mootor manuaalkäigukastiga.
✅ Octavia on oma klassi ruumikaim mudel.
✅ LED-tehnoloogiaga lähi- ja kaugtuled.
✅ Parem ühenduvus: uued teenused ja täiustatud kasutajakogemus tänu AI-põhisele häältuvastusele.
✅ Täiustatud turvalisus: uued turva- ja juhiabisüsteemid viivad aktiivse ja passiivse ohutuse veelgi kõrgemale tasemele.
✅ Uued Simply Clever lahendused.
✅ Garantii 5 aastat või 100 000 km.
✅ Škodat on peetud madalaimate ülalpidamiskuludega automargiks Kantar Emori “Car Brand Health” uuringu põhjal aastail 2016-2024.

Küsi pakkumist