Uueväärsed linnamaasturid Škoda Laagrist!

2. detsember 2019

Škoda Laagrist leiad lisaks uutele autodele ka valiku vähekasutatud ja kontrollitud, tehasegarantiiga autosid. Školossaalse kampaania raames on saadaval ka valik kasutatud linnamaastureid. Loe lähemalt, millega tegu!

KAROQ

ŠKODA KAROQ on emotsionaalse ja dünaamilise disainiga ŠKODA linnamaastur, mis tuli turule 2017. aastal. Tõelise ŠKODAna pakub KAROQ äärmist ruumikust, uusi juhiabisüsteeme ning mitmeid nutikaid lahendusi.

KAROQ on 4 382 mm pikk, 1 841 mm lai ja 1 605 mm kõrge. Põlveruumi on 69 mm. 2 638 mm pikkune teljevahe (nelikveoga versioonil 2 630 mm) annab teel mugava kindluse ja viitab heldetes mõõtudes siseruumile.

Pagasit mahub autosse tagaistmeid liigutamata 521 liitrit. Allalastud tagaistmetega kasvab pagasiruumi maht 1 630 liitrini. VarioFlex süsteem koosneb kolmest eraldi istmest, mida saab üksikult liigutada või ka täielikult eemaldada – see teeb linnamaasturi pagasimahuks tervelt 1 810 liitrit.


Školossaalse kampaania KAROQi pakkumised:

Karoq 1,0 TSI 85kW 6-k. manuaal (2019)

Erilise rohelise metallikvärviga (Emerald Green) linnamaastur, millel on kõik vajalik mugavaks ja turvaliseks sõiduks, sealhulgas näiteks parkimisandurid ees ja taga, elektrooniline kiirushoidik, multifunktsionaalne nahkrool. Vaata lähemalt!


Karoq Ambition 2,0 TDI 110kW 7-k. DSG 4×4 (2018)

Klassikalise pruuni metallikvärviga (Magnetic Brown) nelikveoline linnamaastur, millel aitavad sõidu turvaliseks ja mugavaks teha 7-käiguline DSG automaatkäigukast, 3,5-tolline värviline multifunktsionaalne infoekraan Maxi DOT, multifunktsionaalne nahkrool, aga ka sõidusuunas auto lähiümbrust jälgivad radarisüsteemid Front Assist ja Pedestrian Monitor ning muidugi ka elektrooniline kiirushoidik. Vaata lähemalt!


KODIAQ

ŠKODA esimene ja suurim, 2016. aastal debüüdi teinud suur linnamaastur KODIAQ pakub rikkalikult ruumi kuni seitsmele inimesele ja nende pagasile. KODIAQ ühendab silmapaistva võimsuse väikese kütusekuluga, pakkudes ka nelikvedu, mis parandab märgatavalt haardumist, stabiilsust ja sõiduturvalisust, seda ka maastikul. Seetõttu pole üllatav, et 2019. aasta jaanuari müüduim SUV oli just ŠKODA KODIAQ.

Lisaks on Euroopa uute autode hindamise programmis (Euro NCAP) antud Tšehhi autotootja suurele linnamaasturile kõige kõrgem ohutushinnang ehk viis tärni, mis tõendab, et ŠKODA KODIAQ kaitseb kõiki sõitjaid võimalikult parimal viisil. Euro NCAPi katses hinnatakse nii täiskasvanud sõitjate kui ka laste turvalisust, jalakäijate ohutust kokkupõrkel autoga ning ohutust suurendavaid süsteeme. Viie tärni hinnang näitab, kui rangele standardile vastavad ŠKODA väljatöötatud ohutussüsteemid.


Mõned Školossaalse kampaania KODIAQi pakkumised:

Kodiaq Ambition 2,0 TSI 132kW 7-k. DSG 4×4 (2018)

Väle ja võimas, 132-kilovatise mootoriga linnamaastur, mille tähelepanuväärseimateks lisadeks on näiteks KESSY – võtmeta avamis/lukustamis- ja käivitussüsteem, navigeerimissüsteem Amundsen, sõidusuunas auto lähiümbrust jälgivad radarisüsteemid Front Assist ja Pedestrian Monitor ning lubatud kiirust aitab hoida elektrooniline kiirushoidik koos kiirusepiirangu seadmise võimalusega “Speed Limiter“. Vaata lähemalt!


Kodiaq Ambition 1,4 TSI 110kW 6-k. DSG (2018)

Kas oled leidnud end talvel autot lumest puhastades mõtlemas, et oleks ometi autol sellised mugavuslisad, mis talvehommikuid lihtsustaks? Sellel KODIAQil on olemas vähemalt üks unistuste lisa – soojendusega esiklaas. Selle pilkupüüdva, punast metallikvärvi (Velvet Red) linnamaasturi ülejäänud mugavus- ja turvalisuslisadega saad tutvuda SIIN.


Kodiaq Ambition 2,0 TDI 110kW 7-k. DSG 4×4 (2018)

Seda ökonoomse diiselmootoriga nelikveolist linnamaasturit (keskmine kütusekulu WLTP, l/100 km on 6,401 – 7,537) täiendavad lisad nagu sõidusuunas auto lähiümbrust jälgivad radarisüsteemid Front Assist ja Pedestrian Monitor, elektrooniline kiirushoidik koos kiirusepiirangu seadmise võimalusega “Speed Limiter”, parkimisandurid ees ja taga, KESSY – võtmeta avamis/lukustamis- ja käivitussüsteem ning palju muud. Vaata lähemalt!


Kodiaq Ambition 2,0 TDI 110kW 7-k. DSG 4×4 (2019)

Školossaalse kampaania valikus üks uuemaid sõidukeid tuleb mitmete põnevate võimalustega nagu ESC-Sport režiim ja ASR väljalülitamise võimalus, kurvifunktsiooniga udutuled, interjööri LED-valgustuse pakett, võimalus kasutada häälkäsklusi, elektrooniline kiirushoidik, mille kiirusepiirangu seadmise võimalus “Speed Limiter” võimaldab määrata kiiruselimiidi vahemikus 30 km/h – 210 km/h, parkimisandurid ees ja taga, KESSY – võtmeta avamis/lukustamis- ja käivitussüsteem ning palju muud. Vaata lähemalt!


Tutvu ka ülejäänud valikuga:
https://www.skodalaagri.ee/kampaania-pakkumised/