Uue krossoveri maailma-esmaesitlus: ŠKODA suurendab oma linnamaasturite peret

17. jaanuar 2019

 

  1. › Täiesti uus krossovermudel ühendab linnamaasturi eelised vilka kompaktauto omadega.
    › Ultramoodsad juhiabisüsteemid täiendavad värsket disaini ja paljusid Simply Clever-lahendusi.
    › Uue ŠKODA mudeli maailma-esmaesitlus toimub märtsis 2019 Genfi autonäitusel.

ŠKODA linnamaasturikampaania jätkub täie hooga. Uue krossoveriga esitleb Tšehhi autotootja järjekordset uudismudelit, mis laiendab tema linnamaasturite valikut menukate KODIAQi ja KAROQi kõrval. ŠKODA avaldas esimese pildi, mis kujutab sõiduki siluetti.

See on esimene viide uue krossovermudeli välimusele, mille maailma-esmaesitlus leiab aset Genfi autonäitusel (5.-17. märts 2019). Pilt annab esimese vihje ninaosast ja näitab samuti iseloomulikku uute LED-esitulede disaini, mille ülaosas asuvad eraldi päevatuled ja integreeritud dünaamilised suunatuled.

ŠKODA uus mudel ühendab parima kahest maailmast. See viib kokku linnamaasturi eelised – kõrge isteasend, parem väljavaade, mugavam sisenemine-väljumine, suurem kliirens – kompaktauto manööverdusvõime ja juhitavusega. Selline kooslus muudab ŠKODA krossovermudeli ideaalseks autoks nii linnas kui ka väljaspool. Volkswageni kontserni põikmootoriga moodulplatvormil (MQB) põhinev ŠKODA mudel pakub uusi juhiabisüsteeme koos paljude Simply Clever-lahenduste – mis on ŠKODA üks tunnusmärke – ja avara siseruumiga.