ŠKODA LAAGRI 4:18:4 triatlon – TALLINN

10. juuli 2019

Toimumise aeg: 4. august 2019
Toimumiskoht: Lennusadam, Tallinn
Võistluse korraldaja: MTÜ Sportlik Eesti
Peakorraldaja: Ain-Alar Juhanson, tel: +372 53338272, e-mail: ain@trismile.ee
Peakohtunik: Eero Raudsepp, tel: +372 56473479, e-mail:  eero.raudsepp@triatlon.ee

*Eelregistreerumine Škoda Laagri 4:18:4 Tallinn triatlonile internetis on lõppenud, kuid registreeruda saab kohapeal.

NB! SOODUSKOODE SAAB KÜSIDA ŠKODA LAAGRI ESINDUSE INFOLETIST või meie boksidest Vabaduse väljakul või Lennusadamas (alates 1. august)!

Sooduskoodiga on üritusel osalemise hind 19 €

Lisaks, kõik, kes tellivad vahemikus mai-august 2019 Škoda Laagri esindusest uue auto, saavad meilt koodi, mida kasutades saab üritusele registreeruda TASUTA!

Distants
400 m ujumist, 18 km ratast, 4 km jooksu

Ajakava
09.00-10.30    Stardimaterjalide väljastamine ja kohapeal registreerimine
09.30-10.45    Vahetusala avatud varustuse kontrolliks
10.50    Võistluse infokoosolek stardialas
11.00    START
12.30-13.30    Vahetusala avatud varustuse äraviimiseks
13.30    Auhindade loosimine

Rajakaart saadaval siit!

Vanusepiirangud

Individuaalvõistluse starti lubatakse võistlejaid, kes on sündinud 2003. a. ja varem. Võistkonnavõistluses lubatakse osaleda võistlejatel, kes on sündinud 2006.a. ja varem. Alaealistel on vajalik lapsevanema/eestkostja kirjalik nõusolek.

Registreerimine ja osavõtumaksud

4:18:4 Tallinna Triatlonile saab registreerida internetis www.trismile.ee kuni 28. juulini 2019. Kohapeal registreerimine, ümberregistreerimine (10 eurot) ja stardimaterjalide väljastamine toimub Vabaduse väljakul 31.07.-03.08. kell 10.00-20.00 ja Lennusadamas pühapäeval, 4. augustil kell 09.00-10.30.

Stardimaterjalide kättesaamisel on võistlejatel kohustuslik esitada isikut tõendav pildiga dokument. Osaleja (alaealise puhul lapsevanem/eestkostja) on kohustatud stardimaterjalide kättesaamisel nõustuma võistluse üldtingimuste ja vastutuse kokkuleppega ning need allkirjastama. Osaluse edasiandmine kellelegi teisele ei ole lubatud. Korraldaja jätab endale õiguse keelduda võistleja registreerimisest, kui ta peab seda kohaseks. Sündmuse ärajäämisel korraldajatest mitteolenevatel põhjustel (force majeure) osavõtumaksu ei tagastata.

4:18:4 Tallinna Triatloni osavõtumaks sisaldab:

  • professionaalset korraldust MTÜ Sportlik Eesti poolt
  • ujumismütsi
  • finišeerija medalit
  • osalemist auhindade loosimisel
  • diplomit (elektrooniliselt allalaaditav)
4:18:4 Tallinn Triatlon (0,4+18+4)Kuni 28.07.2019Kohapeal
Individuaalvõistlejad40 EUR60 EUR
Võistkonnad60 EUR80 EUR

Osavõtja on registreeritud võistlusele alles siis, kui on tasutud osavõtumaks. Maksmise aeg (mitte registreerimise aeg) on aluseks osavõtumaksu arvutamisel.

Registreerudes kinnitab osaleja (alaealise puhul lapsevanem/eestkostja), et vastutab ise oma (lapse/eestkostetava) tervisliku seisundi eest ning nõustub, et korraldaja ei vastuta osavõtjale tekkinud tervisekahjude ja isikliku vara purunemise või kadumise eest.

Võistlusreeglid

Tegu on džentelmenide ja daamide võistlusega, kus võisteldakse aususe põhimõttel.

Ujumisdistantsi ajal on kohustuslik kanda korraldaja poolt antud ujumismütsi. Rattasõidu ajal on jalgrattakiivri kandmine kohustuslik ja tuulessõit on keelatud. Tuulessõidutsoon võistlejate vahel on 10 m.Võistlusrajal kehtivad Eesti liikluseeskirjad.

Infokoosolek

4:18:4 Tallinna Triatloni võistlejate infokoosolek toimub 10 min enne starti stardialas.

Võistlusrada

Start

Stardiala asub Lennusadamas. 4:18:4 Tallinna Triatlonil on jooksev start, võistleja aeg läheb käima ajavõtumati ületamisel.

Ujumine

Ujumine toimub Lennusadama akvatooriumis, mille temperatuur on võistluse ajal tavaliselt umbes 18°C. Ujumiskalipso on soovituslik, kuid võistlemine kalipsodes on keelatud, kui veetemperatuur on võistluspäeval 1h enne starti 22,0°C või rohkem.
Võistlejatel tuleb ujuda üks 400 m ring. Ujumisdistantsi ajal on kohustuslik kanda korraldaja poolt antud ujumismütsi.

Ratas

Rattarada koosneb ühest 18 km pikkusest ringist Kopli poolsaarel. Tuulessõit on keelatud.

Jooks

Jooksurada kulgeb Kalaranna tee kergliiklusteedel.

Vahetusala

Vahetusala asub Lennusadama kai peal. Vahetusalasse pääseb ainult võistlusnumbri ettenäitamisel. Vahetusalasse on lubatud ainult võistlejad, kohtunikud ja erilubadega korraldajad.

NB! Oma varustuse toob ja viib startiv sportlane ise, vahetusalasse ei lubata kaasa mitte kedagi (ka mitte lähisugulasi). Ratas, kiiver ja muu varustus tuleb viia varakult vahetusalasse, et võistlejal oleks vajadusel aega varustus reeglitega kooskõlla viia.

Vahetusala turvalisus

Vahetusala on piiratud aiaga. Võistleja peab varustusele järgi tulema ajakavas märgitud ajal. Vahetusalasse jäetud varustus, millele õigeaegselt järele ei ole tuldud, viiakse võistluse infotelki. Võistluse ajal valvavad rattaid võistluse korraldaja poolt volitatud isikud.

Võistkondade teatevahetus

Võistkondade teatevahetus toimub vahetusalas selleks ettenähtud kohas ajavõtukiibi üleandmisega. Kalipsoga ujudes võtab ujuja selle seljast ja alles siis annab kiibi ratturile, kes seejärel liigub rattani ning alustab rattadistantsi. Rattasõidu lõpetades asetab võistleja ratta vahetusalasse ning viib ajavõtukiibi jooksjale, kes ootab ettenähtud kohas.

Toitlustamine


Jooksudistantsil ja finišis pakutakse võistlejatele vett ja isotoonilisi jooke. Ratta- ja ujumisdistantsil toitlustamist ei toimu.

Ajavõtt


Ajavõtukiibid antakse võistlejatele korraldaja poolt ning kogutakse peale võistlust kokku. Kaotatud kiibi eest esitatakse arve (70 eurot) võistlejale. Võistlusrajal on mitu erinevat ajavõtupunkti, et anda igale võistlejale ujumise, ratta ja jooksu vaheaegu, samuti lõpuaega.

Ajalimiit


Finiš suletakse kell 13.00.

Auhindade loosimine


Kõik lõpetajad osalevad auhindade loosimisel.

Meditsiiniline abi

Võistluse korraldaja tagab meditsiinipunkti olemasolu võistluskeskuses võistluse ajal ja samuti vetelpäästjad ujumise ajal.

Kaotatud ja leitud asjad

Leitud asjad kogutakse võistluspäeval kokku võistluse infopunkti. Pärast võistlust saata päringud kaotatud ja leitud asjade kohta e-mailile: info@trismile.ee. Korraldaja hoiustab leitud asju 7 päeva peale võistluse lõppu.

Korraldajal on õigus teha juhendisse muudatusi. Kõik muudatused võistluse juhendis tehakse teatavaks võistluse kodulehel.

Võistleja meelespea saad alla laadida SIIT!