ŠKODA LAAGRI 4:18:4 triatlon – OTEPÄÄ 2020


Seoses hetke eriolukorraga anname teada, et 2020. aasta IRONMAN 70.3 Otepää ei saa toimuda plaanipäraselt 13. juunil s.h lükatakse edasi ka kõrvalüritused (IRONKIDS, Škoda Laagri 4:18:4 ja Seve Heategevusjooks). IRONMAN-i meeskond töötab selle nimel, et tagada uus võistluskuupäev ning tuua teieni hiljemalt 30. apriliks lahendusi, mis sobiksid meile kõigile ja toetaksid triatloni edasist arengut.

Käesolev olukord on globaalselt olnud pidevalt laienev ja pingeline. Me mõistame, et see otsus, mille on põhjustanud ettenägematud sündmused, on pettumust valmistav, kuid me anname endast maksimumi, et hoida teid kursis kõige värskema informatsiooniga. Täname teid kannatlikkuse eest selles keerulises olukorras.

Toimumise aeg: 14. juuni 2020
Toimumiskoht: Pühajärve Spa Hotelli ümbrus, Otepää
Võistluse korraldaja: MTÜ Sportlik Eesti
Peakorraldaja: Ain-Alar Juhanson, tel: +372 53338272, e-mail: ain@trismile.ee
Peakohtunik: Eero Raudsepp, tel: +372 56473479, e-mail:  eero.raudsepp@triatlon.ee

KÕIKIDELE ŠKODA LAAGRI KLIENTIDELE KEHTIB SOODUSKOODIGA REGISTREERIMISEL SOODUSHIND!!!

NB! SOODUSKOODE SAAB KÜSIDA ŠKODA LAAGRI ESINDUSE INFOLETIST või meie telgist Otepääl (alates 13. juuni)!

SOETADES AUTO KUNI 13. JUUNINI JUST ŠKODA LAAGRI ESINDUSEST ON PÄÄSE 4:18:4 – OTEPÄÄ RAHVATRIATLONILE TASUTA!!!

Sooduskoodiga on üritusel individuaalvõistlejate osalemise hind 30€ ning võistkonnaga osalemise hind 55€ .

Distants
400 m ujumist, 18 km ratast, 4 km jooksu.

4:18:4 – Otepää rajakaart saadaval siit!

8.00-12.00Stardimaterjalide väljastamine ja kohapeal registreerimine
11.30-12.15Vahetusala avatud varustuse kontrolliks
12.20Võistluse infokoosolek stardialas
12.30START
14.00-14.45Vahetusala avatud varustuse äraviimiseks
14.30Finiši sulgemine
15.00Auhindade loosimine

Vanusepiirangud
Nii individuaal- kui võistkonnavõistluse starti lubatakse võistlejaid, kes on sündinud 2006. a. ja varem. Alaealistel on vajalik lapsevanema/eestkostja nõusolek.

Registreerimine ja osavõtumaksud

Škoda Laagri 4:18:4 Otepää Triatlonile saab registreerida internetis www.trismile.ee kuni 9. juunini 2020. Kohapeal registreerimine, ümberregistreerimine (10 eurot) ja stardimaterjalide väljastamine toimub võistluskeskuses neljapäeval, 11. juunil kell 14.00-19.00, reedel 12. juunil kell 10.00-20.00, laupäeval 13. juunil  kell 10.00-19.00 ja pühapäeval, 14. juunil kell 08.00-12.00.

Stardimaterjalide kättesaamisel on võistlejatel kohustuslik esitada isikut tõendav pildiga dokument. Osaleja (alaealise puhul lapsevanem/eestkostja) on kohustatud registreerimisel nõustuma võistluse üldtingimuste ja vastutuse kokkuleppega. Osaluse edasiandmine kellelegi teisele ei ole lubatud. Korraldaja jätab endale õiguse keelduda võistleja registreerimisest, kui ta peab seda kohaseks. Sündmuse ärajäämisel korraldajatest mitteolenevatel põhjustel (force majeure) osavõtumaksu ei tagastata.

Škoda Laagri 4:18:4 Otepää Triatloni osavõtumaks sisaldab:

  • professionaalset korraldust MTÜ Sportlik Eesti poolt
  • ujumismütsi
  • finišeerija medalit
  • finišeerija T-särki
  • osalemist auhindade loosimisel
  • diplomit (elektrooniliselt allalaaditav
Škoda Laagri 4:18:4 Otepää Triatlon (0,4+18+4) Kuni 09.06 Kohapeal
Individuaalvõistlejad 45€65€
Võistkonnad 75€95€

Osavõtja on registreeritud võistlusele alles siis, kui on tasutud osavõtumaks. Maksmise aeg (mitte registreerimise aeg) on aluseks osavõtumaksu arvutamisel.

Registreerudes kinnitab osaleja (alaealise puhul lapsevanem/eestkostja), et vastutab ise oma (lapse/eestkostetava) tervisliku seisundi eest ning nõustub, et korraldaja ei vastuta osavõtjale tekkinud tervisekahjude ja isikliku vara purunemise või kadumise eest.

Võistlusreeglid

Tegu on džentelmenide ja daamide võistlusega, kus võisteldakse aususe põhimõttel.

Ujumisdistantsi ajal on kohustuslik kanda korraldaja poolt antud ujumismütsi. Rattasõidu ajal on jalgrattakiivri kandmine kohustuslik ja tuulessõit on keelatud. Tuulessõidutsoon võistlejate vahel on 10 m.Võistlusrajal kehtivad Eesti liikluseeskirjad.

Infokoosolek

Škoda Laagri 4:18:4 Otepää Triatloni võistlejate infokoosolek toimub 10 min enne starti stardialas.

Võistlusrada

Start

Stardiala asub Pühajärve Spa hotelli rannas. Škoda Laagri 4:18:4 Otepää Triatlonil on jooksev start, võistleja aeg läheb käima ajavõtumati ületamisel.

Ujumine

Ujumine toimub Pühajärves, mille temperatuur on võistluse ajal tavaliselt umbes 20°C. Ujumiskalipso on soovituslik, kuid võistlemine kalipsodes on keelatud, kui veetemperatuur on võistluspäeval 1h enne starti 22,0°C või rohkem. Võistlejatel tuleb ujuda üks 400 m ring. Ujumisdistantsi ajal on kohustuslik kanda korraldaja poolt antud ujumismütsi.

Ratas

Rattarada koosneb ühest 18 km pikkusest ringist marsruudil Sihva küla – Arula tee – Pühajärve-Pukamõisa tee – Pühajärve. Tuulessõit on keelatud.

Jooks

Jooksurada kulgeb Pühajärve mõisapargis ja rannapargis asfalt- ja kruusakattega teedel.

Vahetusala

Vahetusala asub Pühajärve Spa hotelli tenniseväljakutel. Vahetusalasse pääseb ainult võistlusnumbri ettenäitamisel. Vahetusalasse on lubatud ainult võistlejad, kohtunikud ja erilubadega korraldajad.

NB! Oma varustuse toob ja viib startiv sportlane ise, vahetusalasse ei lubata kaasa mitte kedagi (ka mitte lähisugulasi). Ratas, kiiver ja muu varustus tuleb viia varakult vahetusalasse, et võistlejal oleks vajadusel aega varustus reeglitega kooskõlla viia.

Vahetusala turvalisus

Vahetusala on piiratud aiaga. Võistleja peab varustusele järgi tulema ajakavas märgitud ajal. Vahetusalasse jäetud varustus, millele õigeaegselt järele ei ole tuldud, viiakse võistluse infotelki. Võistluse ajal valvavad rattaid võistluse korraldaja poolt volitatud isikud.

Võistkondade teatevahetus

Võistkondade teatevahetus toimub vahetusalas selleks ettenähtud kohas ajavõtukiibi üleandmisega. Kalipsoga ujudes võtab ujuja selle seljast ja alles siis annab kiibi ratturile, kes seejärel liigub rattani ning alustab rattadistantsi. Rattasõidu lõpetades asetab võistleja ratta vahetusalasse ning viib ajavõtukiibi jooksjale, kes ootab ettenähtud kohas.

Toitlustamine

Jooksudistantsil ja finišis pakutakse võistlejatele vett ja isotoonilisi jooke. Ratta- ja ujumisdistantsil toitlustamist ei toimu.

Ajavõtt

Ajavõtukiibid antakse võistlejatele korraldaja poolt ning kogutakse peale võistlust kokku. Kaotatud kiibi eest esitatakse arve (70 eurot) võistlejale. Võistlusrajal on mitu erinevat ajavõtupunkti, et anda igale võistlejale ujumise, ratta ja jooksu vaheaegu, samuti lõpuaega.

Ajalimiit

Finiš suletakse kell 14.30.

Auhindade loosimine

Kõik lõpetajad osalevad auhindade loosimisel.

Meditsiiniline abi

Võistluse korraldaja tagab meditsiinipunkti olemasolu võistluskeskuses võistluse ajal ja samuti vetelpäästjad ujumise ajal.

Kaotatud ja leitud asjad

Leitud asjad kogutakse võistluspäeval kokku võistluse infopunkti. Pärast võistlust saata päringud kaotatud ja leitud asjade kohta e-mailile: info@trismile.ee. Korraldaja hoiustab leitud asju 7 päeva peale võistluse lõppu.

Võistleja meeselpea saad alla laadida siit!

Korraldajal on õigus teha juhendisse muudatusi.