ŠKODA FABIA MONTE CARLO: dünaamika selle ehedaimal kujul

15. veebruar 2022

  • -Populaarne MONTE CARLO versioon kehastab sportlikku elustiili
  • -Mustad keredetailid ja punased aktsendid interjööris
  • -Neli mootorit võimsuste vahemikus 59 kW (80 hj) kuni 110 kW (150 hj)

Uusim FABIA MONTE CARLO annab viimase pintslitõmbe oma uue, neljanda põlvkonna FABIA mudelivalikule. Kultuslik nimi, mille ŠKODA esialgu võttis kasutusele ainult FABIA juures, on tähistanud sportlikku elustiili juba aastast 2011 ja meenutab margi paljusid võite sel legendaarsel rallil. Mustad keredetailid toovad esile uue FABIA dünaamilise välimuse, kuna interjööri ilmestavad punased aktsendid ning süsinikumustriga detailid käetugedel ja armatuurlaual. Valid on neli mootorit võimsustega 59 kW (80 hj) kuni 110 kW (150 hj).

Sportlikud MONTE CARLO variandid on FABIA edu tagant tõuganud juba alates aastast 2011. Inspiratsiooniks on olnud margi paljud võidud sel legendaarsel rallil ning MONTE CARLO täiendab varustustasemeid Active, Ambition ja Elegance. MONTE CARLO variandile on jõuallikatest saadaval kolmesilindrilised 1,0-liitrised mootorid ja neljasilindriline 1.5 TSI, võimsused jäävad vahemikku 59 kW (80 hj) kuni 110 kW (150 hj).

Dünaamilised proportsioonid ja emotsiooneäratav disain koos mustade keredetailidega

Volkswageni kontserni MQB-A0 moodulplatvormile ehitatav neljanda põlvkonna FABIA sai dünaamilisemad proportsioonid ja emotsiooneäratavama disaini. Väljanägemist täiendavad veel sellised detailid nagu must ŠKODA esivõre, mudelikohased kaitserauad, must tagadifuusor ja mustad valuveljed läbimõõduga 16 kuni 18 tolli. Poleeritud mustad valuveljed Proxima (16 tolli) ja Procyon (17 tolli) on saadaval üksnes FABIA MONTE CARLO jaoks.

Sportistmed põhivarustuses, digitaalne näidikupaneel kuvaprofiilide spetsiaalse, dünaamilisema taustaga

Põhivarustusena on senisest suuremas siseruumis integreeritud peatugedega sportistmed ja kolme kodaraga multifunktsionaalrool. Interjöör on valdavalt must, pisut punaseid toone lisavad ehisliist armatuurlaual, keskkonsooli osad ja uksekäepidemed. Esiuste käetoed ja armatuurlaua alaosa saavad süsinikumustriga viimistluse. FABIA MONTE CARLO võib varustada kõigi mudelivalikule pakutavate turva-, juhiabi- ja mugavussüsteemidega, samuti teabe- ja meelelahutussüsteemidega. Lisana on saadaval digitaalne näidikupaneel, mis paistab silma kuvaprofiilide spetsiaalsete, dünaamilisemate taustadega.