23. Rakke Škoda Laagri (SKO Motors) rattamaraton 2023 – järelvaade

9. august 2023

30.07.23 toimus Bosch Eesti Maastikurattasarja etapp Rakkes. Ühtlasi oli see ka Škoda Laagri (SKO Motors) spetsiaaletapp.

SKO Motors ja We Love Cycling Estonia olid kohal mõnusa Škoda/WLC alaga, kus sai tutvuda uusimate Škoda mudelitega, soetada endale kvaliteetseid Škoda rattariideid ja tarvikuid ning lihtsalt mõnusalt aega veeta.

Škoda / WLC ala kutsus kõiki huvilisi tutvuma Škoda mudelitega, uurima kvaliteetseid Škoda rattariideid ja lihtsalt juttu rääkima

We Love Cycling vaheajapunktis oli Tour de France director general Škoda Enyaq IV replika, mis lisas maratonile mõnusat suurvõistluse vaibi.

Vaheaja punktis said kõik võistlejad tänu tabloole ja kommentaatorile teada oma hetke koha, et järele jäänud 7 km jooksul veel pingutada ja positsiooni parandada. Pika maa 220 koht ja poolmarataoni 20 koht said eriauhinnad SKO Motorsi ja We Love Cyclingu poolt.

Samuti kingiti kõigi poolmaratoni osalejatele Škoda We Love Cycling joogipudel. Škoda ja WLC premeerisid ka kõiki poodiumil käinud sportlasi auhindadega.

Erinevad galeriid toimunud üritusest on leitavad alljärgnevatelt linkidelt:

Galerii 1
Galerii 2
Galerii 3
Galerii 4

Poodiumil päevakangelased
SKO Motorsi ja We Love Cyclingu tiim tänab kõiki osalejaid!