Millega sõidavad Škoda Laagri tiimiliikmed? I osa

9. aprill 2019

Oled Sa kunagi mõelnud, millega sõidavad inimesed, kes töötavad automargiesinduses? Kas nad ikka ise käituvad oma sõnade järgi? Škoda Laagri esinduses võid kindel olla, et kõik müügimeeskonna liikmed räägivad isiklikust kogemusest ning käituvad oma sõnade järgi, sest varem või hiljem on leitud endale usaldusväärne kaaslane Škoda näol. Mis automargi pealt nad üle tulid ja millega nad praegu sõidavad? Kergitame saladuseloori ning alustame A-st!

Tutvusta ennast ja räägi, kuidas Sa autotööstusesse jõudsid?
Olen Argo Tammela, Škoda Laagri müügikonsultant. Automüügi juurde sattusin tutvuste kaudu.

Millega Sa praegu sõidad ja kuidas jõudsid just praeguse autoni? Mis autoga Sa enne seda sõitsid?
Hetkel sõidan Škoda Superbiga, mis on väga hea ja võimekas auto. Tööst tulenevalt olen muidugi sõitnud väga paljude erinevate autodega, aga enne Škodat on mul olnud Volga ja kaks Audit. Audidest on väga head mälestused, aga mingil hetkel tundus mõistlikum osta uus auto. Praeguse autoni jõudsin loogilist teed pidi – müües Škodat on igati loogiline sõita ka sama brändiga. Minu vajadustele vastas Škoda mudelivalikust kõige paremini Superb.

Argo ning tema uue ja vana auto kohtumine. Pilt: erakogu

Mis on Sind Škoda omamise juures üllatanud?
Škoda on aastate jooksul kiirelt ja pidevalt edasi arenenud, seega eriti meeldivadki mulle innovatiivsed lahendused, mida saan igapäevaselt tunda oma Superbiga sõites ning mis on tuntavad ka läbivalt kogu Škoda brändis.

Mis on Sinu unistuste auto?
Unistuste autosid on erinevaid, kuid las jäävad unistusteks.