Lase FABIAL end üllatada!

23. jaanuar 2020

Neljapäeval, 23. jaanuaril, stardib taas rallihooaeg Monte Carlos. Kuigi ŠKODA tehasemeeskond sel hooajal ametlikel autoralli maailmameistrivõistlustel ei osale, siis ŠKODA FABIA mudelil põhinev FABIA R5 mudel pole rallietappidelt kuhugi kadunud. Nimelt, Monte Carlos stardib seekord kaheksa meeskonda ŠKODA FABIA R5ga, neist kaks ka uue FABIA R5 evoga. Eesrindlik FABIA on mitmekülgne, turvaline, pika ajalooga ja usaldusväärne ŠKODA mudel. Loe edasi ja veendu ise!

ŠKODA FABIA R5 kuldne eriversioon
Foto: Miro Minarovych / ŠKODA Motorsport, 2018

FABIA on olnud ŠKODA mudelivalikus juba aastast 1999. Võimas, kuid säästlik, madalate ülalpidamiskuludega, kompromissitult turvaline, kompaktne ning oma klassi kohta väga ruumikas FABIA on hea variant igapäevaste sõitude tegemiseks. Aga mitte ainult!

FABIA mudeli põhjal on 20 aasta jooksul ehitatud mitmeid rallimudeleid, mille roolis on võistelnud näiteks põhjanaabrid Harri Rovanperä (Škoda Fabia WRC), Juho Hänninen (Škoda Fabia S2000), Esapekka Lappi (Škoda Fabia S2000, Škoda Fabia R5) ning ka Kalle Rovanperä (Škoda Fabia R5, Škoda Fabia R5 evo).

Kalle ja Harri Rovanperä

FABIA sõiduomadustega saab huviline tutvuda proovisõidul, ent auto välimusest võib saada tõetruu ettekujutuse juba enne meile külla tulemist. 2015. aastal pälvis FABIA välimus ka rahvusvahelise tunnustuse Red Dot disainiauhinna näol. Kas teadsid, et lisaks klassikaliste värvi- ja interjööri versioonide kõrval on võimalik endale tellida eristuva sisu- ja värvilahendusega FABIA Monte Carlo versiooni?


Pane meelepärane FABIA Monte Carlo versioon ŠKODA konfiguraatoris kokku!

2018. aastal tõi ŠKODA turule FABIA Monte Carlo baasil loodud sportliku erimudeli FABIA Edition R5, millega märgiti selleks hetkeks teenitud ralliauto FABIA R5 kahte MM-tiitlit WRC2 sarjas. Erimudelit toodeti vaid 1300 eksemplari.

FABIA Edition R5

Mitmed ŠKODA mudelid on hinnatud ka autode modifitseerijate seas, nii ka FABIA. Mõned näited:


Lisaks sellele, et saad konfiguraatoris täiesti uue auto kokku panna või leida ŠKODA Eesti laos olevast valikust uue auto, on hetkel ŠKODA Laagri esinduses saadaval ka valik uueväärseid mudeleid. Kasuta võimalust, et soetada endale hea hinnaga uueväärne auto ning lase FABIAL end üllatada!

Miks osta uueväärne FABIA just ŠKODA Laagri esindusest?

  1. 1. Soodne hind.
  2. 2. 2017.-2019. a mudelid, läbisõit alates 5 442 km.
  3. 3. Kontrollitud ja korrapäraselt hooldatud autod.
  4. 4. Kehtiv tehasegarantii.
  5. 5. Valikus ka automaatkäigukastiga mudelid.

Lisaks saab iga ostetud autoga kingituseks kaasa talverehvid!

KAMPAANIA PAKKUMISED >>