Kuidas kodus lõbusalt aega sisustada?

8. aprill 2020

Kas Sulle tundub, et kodus on kõik mängud mängitud ning värviraamatud värvitud? ŠKODA kannab hoolt selle eest, et lastega kodus püsimine mööduks lõbusalt ning on varunud Sulle ja Sinu perele nii mõnegi vahva tegevuse.

AUTOD OTSE KATALOOGIST!

Laadige perega alla pildid ŠKODA KODIAQIST või uuest ŠKODA OCTAVIAST . Lastel on võimalus loovus valla lasta ja värvida autod just sellist värvi, milline võiks nende arvates järgmine emme-issi ŠKODA maja ees välja näha. Ja kui ka Sinul tekib tunne, et on aeg sisemine kunstnik valla lasta, siis on just õige hetk lõõgastuda ning värvida endale unistuste ŠKODA.

KESKENDU!

Järgmine mäng on ideaalne mälu treenimiseks. Mängu põhimõte on leida sobivad ŠKODA kaardipaarid. Kaardid jaotatakse esikülg allapoole ja igal mängijal on võimalus pöörata ümber korraga vaid 2 kaarti. Idee on meeles pidada, millised pildid kus asuvad. Laadige lihtsalt kaardid alla, printige need kodus välja (saate alla laadida isegi kaartide tagaküljed, mis tuleks enne kaartide lõikamist juurde kleepida), lõigake need kaartideks ja alustage mängimist.

VIRTUAALNE AJALOOTUND ŠKODAGA!

Püsides kodus, ei pea Sa ilma jääma ühest põnevast muuseumikülastusest. ŠKODA kutsub kõiki virtuaalsele muuseumituurile. Sul võimalik heita pilk peale mõnele vanale ja uuemale ŠKODA mudelile ja uurida brändi ajalugu.

Püsides kodus, püsime terved! #püsikodus