Škoda Laagri ja Paide Linnameeskonna koostöö jõudis uude kümnendisse

31. märts 2023

Kümme aastat. Just nii pikka aega on kestnud juba 2013. aastal alanud koostöö Eesti inimeste poolt ühe armastatuma automargi Škoda ning Paide Linnameeskonna vahel. Möödunud nädalal sai see koostöö jätku, kui Škoda Laagri andis Linnameeskonnale üle järjekordsed uued autod, kompaktsed linnamaasturid Škoda Kamiq.

Esialgu väikesemahulise toetusprojektina alguse saanud koostööst on tänaseks kujunenud haruldaselt tugev partnerlus, millesarnaseid Eesti spordimaastikul harva kohtab.

“Ma olen uhke ja mul on ääretult hea meel selle üle, et oleme suutnud sellise usalduse välja teenida,” rõõmustas Linnameeskonna president Veiko Veskimäe. “Oleme tänaseks kujunenud Škoda Laagri suurimaks ja pikaajalisimaks sponsorluspartneriks spordiklubide seas, mis räägib selget keelt sellest, et oleme omalt poolt alati ellu viinud selle, mida oleme lubanud ning täpselt sama on alati teinud Škoda inimesed. Just usaldus on koostöösuhetes kõige tugevam valuuta ning Škoda Laagri on meie jaoks väga, väga tähtis partner. Aitäh jätkuva usu ja usalduse eest, mille toel astume nüüd koostöös juba uude kümnendisse!”

Linnameeskonna ja Škoda Laagri koostöös on viimastel aastatel läbi viidud mitmeid heategevusprojekte, kampaaniaid ja põnevaid loosimänge ning erandiks pole tänavunegi aasta, mil Linnameeskonna fännidele ja kogukonnale erinevaid põnevust pakkuvaid ettevõtmisi ees on ootamas.