Komöödiasarja «Alo» uue hooaja võtted

16. veebruar 2021

Komöödiasari «Alo» räägib ŠKODA autoesinduses töötavast püüdlikust müügimehest, kelle elus ei lähe kaugeltki mitte kõik nõnda, nagu ta sooviks. Konkurents on karm ja tipus püsivad vaid vähesed. Uuel hooajal näeb sarjas nii reetmist kui ka suuri suhteleeke ja vastuolulisi juhtimisstiile.

Elisa sisuhankejuht Toomas Ili tõdeb, et väga head komöödiasarja on keeruline luua, kuid igaks teekonnaks ei pea ilmtingimata ratast leiutama. ««Alo», kui end juba hästi tõestanud ning vaatajate südamesse pugenud komöödiasari, on suurepäraseks täienduseks Elisa originaalsarjade rivis. Meil on hea meel, et Kanal 2 ja Point tulid meiega kaasa, et taaselustada üks kohaliku telemaastiku säravamaid ja oodatumaid pärle».

Kanal 2 kommunikatsiooni- ja turundusjuht Mari-Liis Veskus sõnas, et suur rõõm on teha midagi, millel on korraga nii kriitikute kui ka auditooriumi üksmeelne heakskiit. «Eesti esimesel mockumentary stiilis huumoriseriaalil «Alo» see ka vaieldamatult on ning meil on hea meel, et televaatajate poolt väga soojalt vastu võetud ja ka Eesti filmi- ja teleauhindadel edukas olnud teleseriaal «Alo» saab nüüd teise hooaja,» sõnas Veskus. «Kanal 2 ja Elisa jaoks on selline koostööprojekt küll esimene pääsuke, kuid näeme selles suurt perspektiivi. Kodumaiseid suureeelarvelisi projekte saab tulevikus kindlasti enam sündida just tänu sellisele suurepärasele koostööle.»

Sarjas astuvad üles Tõnis Niinemets, Priit ja Märt Pius, Reimo Sagor, Liis Lass, Saara Nüganen, Uku Uusberg, Priit Võigemast, Rein Pakk, Linda Kolde, Külliki Saldre jpt. Sarja režissöör on tunnustatud lavastaja Mikk Jürjens, produtsent Karl Kermes.

Artikkel: Postimees Kinoportaal