KINGIIDEED: inspiratsiooni jõuludeks

2. detsember 2021

Jõulukingituste leidmine pole lihtne ülesanne ning pisut inspiratsiooni valiku tegemisel tuleb kindlasti kasuks. Need ŠKODA märgiga kingitused valmistavad rõõmu igaühele, mitte ainult seda marki autode juhtidele ja fännidele.

Võidusõiduhuvilistele

ŠKODA võidusõidutraditsioonid on pikad ja kuulsusrikkad ning seega pole ka mingi ime, et Tšehhi autotootja e-poes leidub lausa eraldi mootorispordiosakond. Siit leiad tehasetiimi värvides riietust nii täiskasvanutele kui ka lastele (ning isegi imikutele!), selliseid stiilseid aksessuaare nagu ŠKODA Motorsporti elegantne käekell ning praktilisi tarbeasju nagu kokkupandav matkatool, millel istudes on ralli kiiruskatseid palju mugavam jälgida.

Lastele

Lapsed on jõulude ajal põhilised kingisaajad. Nemad oskavad kindlasti rõõmu tunda automudelitest, kuid ka sellistest asjadest nagu seljakott või stiilne müts.

ŠKODA fännidele

Tõeline ŠKODA fänn oskab kahtlemata hinnata margi praeguste või minevikus valminud legendaarsete autode kauneid mudeleid. Mudelid on saadaval mõõtkavas 1:43, mõned eriti väljapaistvad aga ka 1:18. Valikus sisalduvad näiteks elektriseeriv ENYAQ iV, „pöörane“ ralliauto FABIA R5 ja imeilus klassikaline POPULAR Monte Carlo.

Midagi praktilist kaasavõtmiseks

Praktilistel kingitustel on oma võlu. Siit leiate stiilseid rahakotte nii naistele kui ka meestele, dokumendimappe, kohvitasse ja moodsaid tehnikavidinaid, nagu näiteks JBL-i praktilised ja stiilsed juhtmeteta kõrvaklapid.

Iga ilmaga õues liikujatele

ŠKODA pakub tarvilikke esemeid ka kõigele neile, kellele meeldib veeta aega vabas õhus: stiilseid pealisriideid, aga ka praktilisemaid asju nagu ereroheline kübar (mis on juba kaugelt nähtav), termospudel, lihtne vöökott või teleskoop-kõndimiskepid.

Hokihuvilistele

ŠKODA mark on lahutamatult seotud jäähokiga ja loomulikult ei puudu meie valikust ka selleteemalised kingitused. Osta võite näiteks hokisviitri, stiilse lõvivapiga meeste- või naistesärgi, klassikalise fännisalli või ŠKODA kirjaga tutimütsi.

Kõigile neile, kes reisivad

Terve osakond ŠKODA e-poes on pühendatud moodsatele reisiaksessuaaridele ning praktilistele ja stiilsetele kottidele-kohvritele. Siit saad osta stiilse seljakoti, reisikoti või -kohvri, aga samuti moekaid väiksemaid esemeid nagu õlakott või naiste elegantne käekott.

Praktilised autotarvikud

Mitu korda on Sul autosse istudes meelde tulnud, et Sul pole kaasas juhet nutitelefoni laadimiseks? Ja et taga istuvate laste käsutuses olev tahvelarvuti maandub alati istme all, kui Sa esimest korda pidurdad? Nii Sina ise kui ka Su pere tunnevad end mõnusamalt, kui teil on autos olemas USB-C-juhe nutitelefoni ühendamiseks ja tahvelarvutihoidik – aga miks mitte ka käepärane riidepuu, mis ei lase rõivastel sõidu ajal kortsu minna.

KÜSI LISAINFOT / TELLI : karit.kirss@skoda.ee