Eriprojekt: Škodaga on elu lill!

10. mai 2019

Sel kevadel meenutame Škoda Laagri ehk kõige värvilisema Škoda esinduse mõningaid eriprojekte, mis on koostööpartnerite abiga meie esinduses tehtud.

Seekord tuleb juttu ŠKODA OCTAVIA G-TEC CNG hübriidmudelist, mille me „lõime lille“ just taimedega seonduvateks üritusteks.

Auto baasvärv: Valge, Moon White
Töö teostamise aeg: Mai 2015
Tehnika: Kleepimine – tegu kilega, millele lilled peale prinditud
Kust arenes idee: Aasta oli siis 2015 ning lähenemas oli kevadlilledega seonduv üritus Tallinna Botaanikaaias ning ka kuulus Türi lillelaat, kus Škoda Laagri autod olid ürituse korraldamisel abiks. Tahtsime anda autodele muidugi ka temaatilise välimuse ning nii sai kõnealust lumivalget Škoda Octavia G-TEC CNG hübriidmudelit täiendatud efektsete lilledega. Lilled olid prinditud kilele ning kile kleebiti autole peale korraga ühes tükis (mitte iga lill eraldi). Lõpptulemus oli lihtne ja efektne, mis looduse temaatikat arvesse võttes sobis Škoda Octavia hübriidmudeli loodussõbralikkusega hästi kokku.

Kui ka Sina soovid teistest erineda, siis küsi julgelt meilt auto osalise või täieliku kiletamise kohta või viska pilk peale meie värvilise autopargi eripakkumistele. Lisaks on Škoda Laagri esinduses võimalik hübriidmudeliga proovisõitu teha. Broneeri proovisõit ja tule meile külla!

Möödunud nädala eriprojekti meenutust näed SIIT.