Paide Linnameeskonna pallurid sõidavad roheliselt!

6. aprill 2020

Jalgpalliklubi Paide Linnameeskond on Järvamaa spordi lipulaev. Klubi esindusmeeskond mängib alates 2009. aastast Eesti jalgpalli kõrgeimal tasemel A.Le Coq Premium Liigas. Paide Linnameeskond on meistriliigas pidanud üheteistkümne hooaja jooksul 396 mängu ja teeninud kokku 460 punkti.

Rõõm on meiepoolne, et juba viiendat aastat kestev koostöö ŠKODA Laagri ja Paide Linnameeskonna vahel jätkub ning pallurite autopark taaskord täienes.

Kui pallida, siis puhtalt! Paide Linnameeskonna jalgpallurid veerevad punktist A punkti B nüüdsest lausa nelja CNG loodussõbraliku ŠKODAGA.

Paide Linnameeskonna president Veiko Veskimäe: „Tänasel hetkel, kus kõik peavad kulusid tavapärasest veelgi enam jälgima, oleme oma pikaajalisele suurepärasele partnerile Škoda Laagrile südamest tänulikud kahe järgmise uhiuue gaasil töötava Škoda CNG masina eest. Oleme klubis kahte esimest Škoda CNG masinat tänaseks juba pea aasta kasutanud. Nad on harjumuspäraselt väga mugavad ja võimekad ning seejuures tavapärastest bensiini ja diislimasinatest oluliselt kuluefektiivsemad. Meie jaoks on see eriti tähtis, sest mitmed meie klubi treenerid sõidavad igapäevaselt pikki vahemaid ja juba kahe masina pealt on sääst olnud mitmekordne. Kütuselt säästetavat raha saame kõigile keerulisel ajal kasutada meie klubi noortetöö efektiivsemaks muutmisel ja veelgi enamate väikeste jalgpallipoiste ja -tüdrukute treenimiseks.“

Meie soovime omalt poolt palluritele palju edu ning turvalisi kilomeetreid!