Eriprojekt: kiire ja vihane ŠKODA OCTAVIA RS

11. aprill 2019

Sel kevadel meenutame Škoda Laagri ehk kõige värvilisema Škoda esinduse mõningaid eriprojekte, mis on koostööpartnerite abiga meie esinduses tehtud.

Seekord on lähema vaatluse all auto, mis ei jäta ei mudelilt ega välimuselt kedagi külmaks – kiire ja vihane ŠKODA OCTAVIA RS!

Auto baasvärv: Valge, Candy White
Töö teostamise aeg: Juuni 2015
Tehnika: Kiletamine
Erilisad: Valged Turini originaalveljed
Kust arenes idee: 2015 oli aasta, mil ŠKODA lansseeris Fabia R5 ralliauto ning sama aasta Frankfurdi Motoshow jaoks ehitati ainulaadne näituse auto, milleks oli Škoda Fabia R5 Combi. Sellel oli just taoline sebramustriga kujundus. Samal aastal tuldi välja ka ŠKODA OCTAVIA RS 230 mudeliga, mis oli sellel hetkel kõige kiirem tehasesätetega ŠKODA mudel, mis kiirendas 0-100 km/h 6,7 sekundiga ning suurim kiirus, millest edasiminek oli piiratud, oli selle mudeli puhul 250 km/h.

Kuna Octavia RS mudeli näol oli tegemist esimese tavainimesele mõeldud sportliku Škoda mudeliga, tahtsime sellele anda veelgi särtsu juurde ning just Škoda Fabia R5 Combi sebramustriga kujundus tundus RS-ile vääriline olevat. Lisasime autole veel pisut erilisemad veljed, sest kevad ja suvi on aeg, mil autode välimus heade ilmastikutingimuste tõttu eriti hästi silma paistab. Kuna tegemist oli nii erilise kombinatsiooniga, siis lasime sellest autost pildid teha kõrgelt hinnatud autofotograafil Sergei Zjuganovil.

Kui ka Sina soovid teistest erineda, siis vaata meie värvilise autopargi eripakkumisi, küsi müügikonsultandilt näha ŠKODA erivärvide kataloogi või tule oma ideega meie juurde ja mõtleme koos välja parima teostuse!

Möödunud nädala eriprojekti meenutust näed SIIT.