Tule
rattalaadale!

Laupäeval 03.11, kell 10-16
Tule rattalaadale!

Laupäeval 03.11, kell 10-16

2018 Rattalaada asendiplaan seisuga 17.10.2018. Tutvu asendiplaaniga siin.

PROGRAMM

ŠKODA Laagris, ŠKODA ametlikus esinduses, Pärnu mnt. 543 toimub sel laupäeval 03. novembril 2018 kell 10-16 traditsiooniline Rattalaat.
Rattalaat toimub juba üheksandat aastat. See on üritus, kus on kohal rattamaailma suuremad ja väiksemad tegijad ja kõik rattasõbrad, kel sooviks osta, müüa, vahetada!

Eelmisel aastal populaarsust kogunud esinajate sari saab toimuma ka käesoleval aastal. Teemaks on triatlon. Oma mõtteid ja kogemusi jagavad erinevad inimesed, kellele see spordiala südamelähedane.

10.00 – Rattalaada avamine külastajatele.

10.30 – Avasõnad laada peakorraldajalt

11.00 – Kalev Kruus – Minu teekond triatloni juurde. Kunagi pole hilja alustada

12.00 – Raivo E. Tamm – Unista suurelt, teosta suurelt!

12.50 – Ironman Eesti sündmuste annetuse üleandmine TÜ Kliinikumi lastefondile

13.00 – Üllatus esineja

13.15Marko Albert – Soovitused algajale triatleedile

14.00 – Ivo Suur – Rattamaailmast triatloni

14.30 – Maria Jänese – Jooksjast triatleediks.

15.00 – Indrek “Summer” Raadik – “Gran Fondo Estonia” saadik ja kogemused sõitudelt

16.00 – Rattalaada lõpp

Kellel laadale pole võimalik tulla, siis üritusest toimub live ülekanne Delfi TV-s.

Rattalaat lõpeb ”afterparty’ga” ööklubis Venus Club, mis toimub koos Hawaii Estonian Cup 2018 hooaja autasustamisega. Hawaii Estonian Cup-i hooaja lõpetamine algab kell 21.00.

Lisainfo: skodalaagri.ee/rattalaat ja
Rattalaat Facebook’is facebook.com/rattalaat

Täiendav info:
Maario Orgla
M: +372 5125 862
maario.orgla@skoda.ee, skodalaagri.ee

ESINEJATEST

Kalev Kruus

Ajakirjale Sport antud usutluses on Kalevit iseloomustatud järgnevalt.

Kalev Kruusi nimi ei vaja spordisõpradele tõenäoliselt tutvustamist, kuna mees on aastatega kindlustanud endale koha Eesti parimate spordikommentaatorite hulgas. Aga mitte ainult. Tele-eetris emotsionaalne ja vaimukas kommentaator proovis nooruses korvpalluriks saada, kuid üleminek noorteklassidest täiskasvanute hulka tegi sellele karjäärile kiire lõpu. 38-aastase mehe uus armastus on triatlon, mida ta on paar aastat suure südamega teinud. Kalevi vahest kõige kuulsam väljaütlemine antud spordiala kohta on järmine – Triatlonit pooleli ei jäeta.

Marko Albert

Marko nimi tutvustamist ei vaja. Mees, kes on oma 10 aastase profi karjääri jooksul võistlenud erinevatel Ironmani võistlustel tuleb jagama Rattalaadal näpunäiteid, mida algaja peaks selle ala harrastamisel silmas pidama. Usume, et Marko kogemuste pagasist on kõrva taha panna nii algajal, tugeval harrastajal kui ka rattaspordiga tegleval inimesel.

Raivo E. Tamm

Kõik on võimalik. Seda tõestas Raivo oma tõeliselt suure tahtejõuga, kui lõpetas oma elu esimese täispikka Ironman Tallinna võistluse. Keeruline ongi siia midagi juurde lisada. Tule kuula ise, mida Raivo on tundnud või mõelnud võistlusteks valmistudes, võistluste ajal ja millised on plaanid tulevikuks.

Ivo Suur

Ivo on tuntud ennekõike kui jalgrattur, aga viimastel aastatel on tema südame võitnud triatlon. Kuidas võib ühest jalgratturist saada edukas triatlonist – sellest Ivo rääkima tulebki.

Maria Jänese

Maria enda peetavas blogis on üheks motoks avalehel  – “lähme varem trenni, saab rohkem teha”. 🙂 Milline on olnud Maria teekond triatloni juurde. Milline on ikkagi see pingutuse võlu ja valu, sellest laupäeval Mariaga Rattalaadal juttu tuleb.

Indrek “Summer” Raadik

Indrekule jalgrattaga sõita meeldib. Kuulub ta täna Redbike rattaklubi koosseisu. Millist kirge ta selle ala vastu tunneb, kuidas seda taltsutada? Kas maantee või maastik? Nendele küsimustele saab loodetvasti Indreku esinemise ajal vastuse.

Tule Rattalaadale!

Škoda Rattalaat toimub laupäeval, 03. novembril 2018. Rattalaat toimub jätkuvalt juba varasematest aastatest tuttavaks saanud Škoda Laagri salongis, Pärnu mnt. 543.

Rattalaat on avatud kella 10-16.00.

Laadalt leiab nii uut kui kasutatud kaupa, esindatud on valdav enamus Eesti jalgrattamaailma ettevõtetest. Selle aasta uuendusena on avatud viimastel astatel populaarsust kasvatanud triatloni ala, kus kõigil huvilistel võimalus registeerida Ironmani Eesti võistlustele ja  soetada erinevat triatloni teemalist varustust.

2018 aasta Rattalaat on koht, kus Eesti suuremad jalgrattasarjad avaldavad oma 2019 aasta kalendrid ja tutvustavad uue hooaja plaane lähemalt. Lisaks pakutakse võimalust registreeruda 2019 hooaja võistlustele soodustingimustel.

Rattalaat lõpeb ikka traditsiooniliselt ”afterparty’ga” ööklubis Venus Club.

Hoia uudistel silma peal www.facebook.com/rattalaat

Traditsiooniliselt toimub Rattalaada afterparty ööklubis Venus.

 

 

Eesti Maastikurattasari
Škoda MTB Kolmapäevakud
Hawaii Estonian Cup
Filter Maanteekarikasari
Filter Temposõidu karikasari
Hawaii
Škoda Laagri
Trismile / IRONMAN Tallinn
Grand Fondo Estonia
Redbike
Secosport
Thule
Veloplus
Veloteek Rattapood
Hobisport
CityBike
MyBody MyBody
Master Sport
Rattabaas
ProShop
Sportland
Salice/Squeezy Sports Nutrition
A2K Sport
Jooksupartner
&Moments
QM Sports Care
X-Sport
Ski Bike Marathon
Micro tõukerattad
Vuhin.ee
Concept2 (Penteer)
Mystique Art & Design
CFC rattaklubi

Ettevõtete registreerimine on lõppenud. Kohad on väljamüüdud.

Kaupmehe registreerimisvorm

* 
* 
*

Kontaktandmed

* 
* 
* 

* kohustuslikud väljad.