Asendiplaan tulekul.

PROGRAMM

Škoda Laagris, ŠKODA ametlikus esinduses, Pärnu mnt. 543 toimub laupäeval, 19. oktoobril 2019 kell 10-16 traditsiooniline Rattalaat. Seekord on tegemist juubelisündmusega, sest Rattalaat toimub juba kümnendat korda! Seekordse juubelisündmuse peateemaks on ELEKTER ehk kõik, mis puudutab elektrirattaid ja ka muid elektrisõidukeid.

Laadalt leiab nii uut kui kasutatud kaupa, esindatud on valdav enamus Eesti jalgrattamaailma ettevõtetest.

See on üritus, kus on kohal rattamaailma suuremad ja väiksemad tegijad ning kõik rattasõbrad, kel sooviks osta, müüa, vahetada!

Eelmisel aastal populaarsust kogunud esinejate sari saab toimuma ka käesoleval aastal. Oma mõtteid ja kogemusi jagavad põnevad inimesed, kes avavad elektrisõidukite maailma erinevatest tahkudest.

TÄPSEM INFO TULEKUL.

Hoia silm peal ka Rattalaada Facebook’i lehel: facebook.com/rattalaat

Küsimuste korral pöörduda:
Maario Orgla
M: +372 5125 862
maario.orgla@skoda.ee, skodalaagri.ee

Tere tulemast 10. Rattalaadale!

Škoda 10. Rattalaat toimub laupäeval, 19. oktoobril 2019. Rattalaat leiab aset juba varasematest aastatest tuttavaks saanud Škoda Laagri salongis, Pärnu mnt. 543.

Rattalaat on avatud 10.00-16.00.

Laadalt leiab nii uut kui kasutatud kaupa, esindatud on valdav enamus Eesti jalgrattamaailma ettevõtetest. Seekordse juubelisündmuse peateemaks on ELEKTER ehk kõik, mis puudutab elektrirattaid ja ka muid elektrisõidukeid.

2019. aasta Rattalaat on koht, kus Eesti suuremad jalgrattasarjad avaldavad oma 2020. aasta kalendrid ja tutvustavad uue hooaja plaane lähemalt. Lisaks pakutakse võimalust registreeruda 2020 hooaja võistlustele soodustingimustel.

TÄPSEM INFO TULEKUL.

Hoia uudistel silma peal www.facebook.com/rattalaat

Info tulekul.

Ettevõtete registreerimine on 2019. aasta Rattalaadale on alanud!

Kaupmehe registreerimisvorm

* 
* 
*

Kontaktandmed

* 
* 
* 

* kohustuslikud väljad.