Täiselektrilise Škoda Enyaq eripakkumine

5. veebruar 2024

Kampaania tingimused:

-Alexela 6000+ kinkekaart kehtib ainult SKO Motorsi laos olevatele Enyaqidele. Auto ostjale antakse kinkekaart 500 € väärtuses, millega Alexela elektrilaadijates laadides on võimalik läbida arvestuslikult 6000+ kilomeetrit.
-6000+ km arvestuse aluseks on 01.03.2024 Alexela hinnakirjas toodud kuni 160 kW laadimisvõimsusega avaliku laadija hind 0,49 € / kWh ja Škoda Enyaq 80 tehnilistes andmetes toodud keskmine energiatarve 16 kWh / 100 km. Nende parameetritega arvutades sõidab Enyaq 80 1 euroga 12,75 km. (100/(0,49×16)=12,75). 500 Euroga on sõiduulatus arvutuslikult 6375 km (12,75 x 500=6375).
-Reaalne sõiduulatus võib erineda arvutuslikust tulemusest, sest sõiduulatuse peamisteks mõjutajateks on sõidustiil ja – olud (linnas või maanteel, lühikesed või pikad sõidud), ilmastikuolud (temperatuur, tuul, teeolud, sademed), sõiduki eripärad (veere- ja tuuletakistus, kogumass) ning aku ressurss.
-Pakkumine kehtib kuni laoautosid jätkub.

Elektriauto liising 1,45% + EU

Eriti soodne intress liisingule elektriauto valikul. Keskkonnasõbralike autode (CO2 heitmete tase kuni 50 g/km) liisingu intressimäär on 1,45% + EU*. 
– Kehtib eraisikutele ja ettevõtetele
*Ülemaailmne ühtlustatud standard (WLTP) kergsõidukite CO2 ja muude heitmete taseme määramiseks.
Kampaania kestab kuni 31.07.2024. 

Liisingu pakkuja: SEB Liising

 


KÜSI PAKKUMIST!

Avatud: E-R 9.00-18.00
L – 10.00 – 15.00
P – suletud
Tel: 683 7070
auto.laagri@skoda.ee


Miks valida Škoda Enyaq iV?

PARIMA HINNAGA ELEKTRIAUTO
Hetkel konkurentsitult parima hinna- ja kvaliteedisuhtega elektriauto Eesti turul. Just SKO Motorsi autodel on täna parim hind ja autod on kohe laost võtta!

TOETUSEGA VEELGI SOODSAM
Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) annab elektriauto ostu toetuseks 4 000 eurot. Täpsem info siit: https://kik.ee/et/toetatavad-tegevused/nullheitega-soidukite-ostutoetus

PAREM RAHAKOTILE
Elektriautot saab laadida odava öise elektriga. Sõltuvalt elektri hinnast võib 100 km läbimise kulu olla isegi alla 5 euro. Lisaks sellele on elektriauto hooldus lihtsam, seda peab teostama harvem (igal teisel aastal) ja see on odavam kui tavapärasel sisepõlemismootoriga sõidukil.

SÕIDUULATUS KUNI 552 KM
Olenevalt mudeliversioonist ja sõidutingimustest suudab Enyaq iV sõita kuni 552 km kaugusele.

PAREM KESKKONNALE
Tarbides roheliselt toodetud elektrienergiat (päike, tuul jms) on Sinu CO2 jalajälg väiksem. Huvitava faktina tekitab elektriauto ka vähem piduriklotside tolmu, kuna enamus pidurdamisi toimub elektrimootoriga ja nii laetakse auto akut. Seega, valides elektrisõiduki, aitad vähendada kahjulikku õhusaastet.

PAREM TERVISELE
Vähem kahjulikke heitgaase ja piduritolmu on hea uudis meie kõigi tervisele. Lisaks on elektrisõidukid vaiksemad kui bensiini- ja diiselautod, mis tähendab väiksemat mürasaastet.

PAREM SÕIDUKOGEMUS
Üliväike pöörderaadius – Enyaq’i pöörderaadius on 9,3 meetrit. Sa lihtsalt ei usu, kui hästi Enyaq manööverdada suudab. Enyaq’il on madal raskuskese, mis parandab juhitavust, reageerimisvõimekust ja sõidukogemust.

VÕIMEKAM VEDAJA
Vähestel elektriautodel on lubatud vedada haagist. Veel vähesematel on lubatud vedada nii rasket haagist nagu Enyaq’il – nelikveoline Enyaq sikutab probleemideta ka 1200 kg haagist.

MAHUKAM PAKIRUUM/STIILSEM SILUETT
Enyaq’i pakiruum mahutab 585 liitrit, mis on üks parimaid elektriautode seas. Kui aga pakiruumist olulisem on väline kuju, siis vali stiilne Coupe. Mõlemad on head valikud!

PARGID TALLINNA, TARTU JA PÄRNU KESKLINNAS TASUTA
Tasuta parkimiseks esita Tallinna, Tartu või Pärnu linnavalitsuse lehel taotlus ja ära muretse parkimistasude pärast.

SAAD KASUTADA BUSSIRADASID
Täiselektrilise Enyaq iV maasturiga on bussiradadel sõitmine seaduslik. Tipptunnil säästad bussiradasid kasutades oma väärtuslikku aega.

 


KÜSI PAKKUMIST!