Alternatiiv auto omamisele: täisteenusrent - Škoda Laagri

Alternatiiv auto omamisele: täisteenusrent

Leidub mitmeid erinevaid põhjuseid, miks autot soetada ei ole võimalik. Näiteks võib esineda takistusi sissemaksu kogumisel või liisingu taotlemisel ja seda nii eraisikul kui väikeettevõttel. Aga ära heida meelt!

Üks alternatiiv auto omamisele on täisteenusrent. Täisteenusrendi kuumakse on kogu lepinguperioodiks fikseeritud, see tähendab, et kõik hoolduste-, kindlustuste- , rehvide – ja muude kulumaterjalide kulu on kuumaksesse juba sisse arvestatud ning ühtegi lisakulu, välja arvatud kütus, kliendile ei teki.

Täisteenusrenti saab ilma sissemakseta

Škoda Laagri teeb koostööd täisteenusrendi ettevõttega Mobire Eesti AS. Täisteenusrendi korral pakub Mobire laia Škodade valikut ka ilma sissemaksuta. Seega ei ole vaja muretseda suurema summa kõrvalepaneku pärast, vaid saab sõlmida täisteenusrendi lepingu ning hakata kohe autot kasutama.

Fikseeritud kuumakse kogu rendiperioodiks

Täisteenusrendi puhul on vastavalt kliendi valitud teenuspaketile sõidukiga seotud kulud ühes fikseeritud kuumakses. Näiteks Mobire ekstrapaketiga ei teki ootamatuid lisakulusid (v.a kütus, klaasipesuvedelik ja AdBlue) kogu rendiperioodi jooksul.

Paindlik sõiduki tagastamine, vahetamine või välja ostmine

Kui klient soovib rendiperioodi keskel lepingu ennetähtaegselt lõpetada, sõiduki tagastada või vahetada uuema mudeli vastu, siis Mobire teenus võimaldab seda väga lihtsalt. Kui kliendile hakkab auto väga meeldima või tekivad võimalused auto endale liisingusse võtta või välja osta, siis on ka see võimalik.

Mobire pakub täisteenusrenti nii eraisikutele kui ka väikeettevõtetele. Tutvu ŠKODA täisteenusrendi pakkumistega: www.mobire.ee