Škoda Kodiaq laoauto + kingituseks katuseraamid

6. mai 2024

Kodiaq on ideaalne auto ratturile. Jalgratas mahub lahtivõetult nii pakiruumi kui ka auto taha haagisekonksule, aga ka katusele kinnitatavale raamile. Valik on Sinu ja meie abil saad ka soovitud rattahoidjad lisaks hankida. Kui ratas on katusel või auto taga, mahub autosse kogu muu kaasaskantav pagas, sest auto pakiruum mahutab lausa 835-2056 liitrit! Nutikas nelikvedu, maastikusõidurežiim, laskumisabi ja suur kliirens aitavad Sul ka kõige keerulisema rattaparkla juurde jõuda. Mootorite võimsus jääb 110 ja 180 kW vahele, kõik mootorid on ökonoomsed ja suudavad Kodiaqi nobedalt edasi viia.

SKO Motorsis on lai valik erineva varustusega Škoda Kodiaq laoautosid. Ostes uue Kodiaqi, kingime Sulle kaasa katuseraamid väärtusega 400 €.


Thule WingBar Edge (alumiiniumi värvi katuseraami süsteem)

Thule WingBar Edge on madala profiiliga aerodünaamiline katuseraamisüsteem, mis tagab erakordselt vaikse sõidu. Selle kaasaegne madala profiiliga disain täiendab suurepäraselt auto katusejoont. Täiustatud aerodünaamiline kuju minimeerib müra ja aitab kütust säästa. Thule WingBar Edge võimaldab ohutult transportida raskusi kuni 75 kg ja selle integreeritud T-sooned võimaldavad hõlpsalt pagasi- või spordivarustuse hoidikut paigaldada.


KÜSI PAKKUMIST!

Avatud: E-R 9.00-18.00
L – 10.00 – 15.00
P – suletud
Tel: 683 7070
auto.laagri@skoda.ee