ŠKODA KODIAQ. Škoda maasturiperekonna kõige esimene ja kõige suurem mudel. 4,7 meetri pikkune linnamaastur kuni seitsme istekoha ja klassi suurima pakiruumiga (720 l) aitab puhkust muretult kogu perega veeta.

Kui Sa tahaksid täpselt teada kui suur KODIAQ on ja kas kogu Sinu pere koos neljajalgse sõbragagi mahub ikka lahedalt ära, siis tule julgelt kogu oma perega Škoda Laagri esindusse proovisõidule ning saa teada.

Kõikide alates 28.01.2019 proovisõidule registreerunute vahel, kes ka päriselt Škoda Laagri esindusse sõitma tulevad, loositakse välja spaapuhkus kogu perega GOSPA-s Saaremaal ja seda suisa neli korda. Kampaania tingimused leiad allpool.

Veebruaris osutus võitjaks SERGII ZOLIN perega. Märtsis osutus võitjaks HEIKI ILISSON perega. Aprillikuu võitjaks osutus HELI REBANE perega. Seega, järele on jäänud loosida veel vaid ÜKS GOSPA pakett!


Mudeliga ŠKODA KODIAQ proovisõidu aja broneerimiseks palume täita allolevad väljad. Kirja laekumise järgselt võetakse Sinuga esimesel võimalusel ühendust. ( * kohustuslikud väljad.)

Kontaktandmed *

KAMPAANIA TINGIMUSED MUDELI TUTVUSTUS