Kummimattide eripakkumine - ŠKODA Laagri

Kummimattide eripakkumine

Oluline toode salongi puhtana hoidmiseks, on kummist põrandamatid. Toome välja mõned olulised punktid, mida kummimattide soetamisel silmas pidada ja miks on need vajalikud.

*Kummist jalamatid pole olulised vaid puhtuse hoidmiseks. Talvel jalgadega autosse sattuv lumi ja sool imbuvad põrandakattesse ning harva jõuab see ilusti ära kuivada. Sool ja niiskus tekitab korrosiooni, aknad on pidevalt udused ja lõpuks läheb see kõik ka hallitama. Seega on kummimatid esimene ja kõige kindlam kaitseliin selle vältimiseks.
*Osta matid, mis on toodetud täpselt sinu auto jaoks. Kui pagasiruumis võib universaalmatt olla lihtsalt ebaesteetiline, siis juhi jalgade juures muutub see ohtlikuks, kuna võib pedaalide alla kinni kiiluda või takistada jalal kiirelt liikuda. Tulemusi võite ise aimata.
*Eelista servadega porimatte. Kuigi ilma servadeta võivad need välja näha soliidsemad, siis kasutegur on palju väiksem. Liigne vesi jookseb mati alla ja kuivamine on veelgi rohkem raskendatud.
*Tutvu kindlasti märgistega. Odavad internetist tellitud matid ei tarvitse olla läbinud vajalikke teste ning võivad sisaldada ohtlike keemilisi ühendeid.
*Tee kindlaks, et matid püsivad kindlalt paigas ega libise.

Kummist porimatt on taaskord selline toode, et kui see väike soetus ükskord ära teha, siis hiljemalt peale esimest lumesadu viskate iseendaga mõttelise viie ja naudite meelerahu. Puhtam, kuivem ja muretum tunne.