Škoda ehitab uut esindust Tallinna piiril Laagris.

2011. aastal tutvustas Škoda tehas Genfi autonäitusel esmakordselt uut visiooni lähituleviku müügivõrgust. Modernne disain, selged jooned, jõulisus ja kliendisõbralikkus on mõningad märksõnad, mis pidid iseloomustama uut maja.

Salongi siseosa planeerimisel lähtuti põhimõttest, et see peab olema õhuline ja ruumikas. Seda seetõttu, et 2018. aastaks plaanib Škoda tehas  suurendada oluliselt Škoda mudelivalikut. Lisandunud on uued elemendid, mis teevad uue auto ostmise protsessi kliendi jaoks veelgi mugavamaks. Salongi sisenedes märkab klient kindlasti nn tervitusala.

Üheks suurimaks uuenduseks on spetsiaalne auto konfigureerimisnurk, kus on kliendil koos müügikonsultandiga võimalik arvuti vahendusel konfigureerida oma uus sõiduk.

Teenindust külastava kliendi jaoks on suurimaks uuenduseks eraldi dialoog-vastuvõtu ruum, kus koos hooldusnõunikuga on võimalik oma hooldusesse tulev auto üle vaadata. Sellel ajal, kui autot hooldatakse, saavad kliendid jääda spetsiaalsele ootealale, mis meenutab lounge´i. Uues salongis on olemas eraldi mängunurk lastele.

Škoda Laagri esinduse projekteerimisel lähtuti kõikidest eelpool kirjeldatud standarditest. Kuna keskkonnasäästlikkus on Škoda jaoks üks prioriteete oma autode loomisel, siis lähtusime ka Eestis uue hoone loomisel võimalikust kõrgest energiasäästlikkusest. Uues hoones kasutatakse passiivseid õhk-vesi soojuspumpasid, lisaks on hoone soojustatud kõrgemate standardite järgi. Küttesüsteemi jaoks on rajatud valmidus ühendada tulevikus sellega päikesepaneelid. Hoone sise- ja välisvalgustusena kasutatakse suures osas LED valgusteid.

Škoda Laagri esindus numbrites:
• Hoone suurus 2 330 m²
• Salongi mahub kuni 12 autot
• Teeninduses 10 tõstukit
• Lisaks varuosade ladu läbi kahe korruse
• Autopesula kahele sõidukile

 

Üht Eesti moodsaimat autoesindust on klientidel võimalik tulla uudistama alates 15. septembrist 2014.